توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / آقای روحانی نوبت پاسخگویی شما هم خواهد رسید

آقای روحانی نوبت پاسخگویی شما هم خواهد رسید

سید محمود نبویان

سید محمود نبویان

آقای روحانی گفته‌اند اگر بخاطر پهنای باند قرار است وزیر ارتباطات محاکمه شود بجای او من را محاکمه کنید. اما باید توجه داشت:

  1. هیچ کس وزیر ارتباطات را بخاطر پهنای باند محاکمه نمی‌کند بلکه بحث این است که ایجاد پهنای باند که با پول این مردم دارای مشکلات اقتصادی انجام شده است، در خدمت پیام رسان‌های خارجی قرار گرفته است یا پیام رسان‌های داخلی؟ شما با پول مردم به مواردی مانند اینستاگرام که فاضلاب گندیده است و هر صفحه‌ای که عکس سردار دل‌ها شهید حاج قاسم باشد را حذف می‌کند، پهنای باند داده‌اید. آقای رئیس جمهور، فضای مجازی در اختیار خارجی‌ها که دشمن این مردم بوده و حاج قاسم را تروریست می‌داند، و ارائه دهنده مسایل ضد ارزشی و ضد اخلاق هستند، پهنای باند داده اید، آقای رئیس جمهور، اگر پهنای باند برای پیام رسان‎های داخلی باشد، ارزشمند است اما آیا پهنای باند برای خارجی‎ها فراهم کردن، خدمت به این مردم است؟
  2. آقای رئیس جمهور، شما لازم نیست برای پهنای باند پاسخگو باشید، بلکه آنقدر ضربه به این ملت زدید و به مردم خسارت وارد کرده‎اید که باید برای آنها به ملت پاسخگو باشید. آقای رئیس جمهور شما باید نسبت به بازار بورس، گرانی مسکن، گرانی‌های ساعتی اجناس، دست نیافتنی شدن مسکن و حتی اجاره مسکن، مشکلات بازار خودرو، بازار فولاد، واگذاری شرکتهای بزرگ به ثمن بخس به نور چشمی‌ها، مشکل ازدواج برای جوان‌ها، حقوق‌های نجومی، نصب مدیران فاسد و اختلاس‌گر، ناامید کردن مردم نسبت به همه چیز حتی دین، توهین‌های مکرر به منتقدین، ضربه زدن به صنعت هسته‌ای کشور، تعطیلی کارخانه‌ها، واردات بی رویه و ضربه به تولیدکنندگان و هزاران خسارت دیگر که به این ملت وارد کردید باید پاسخگو باشید. ملت ایران هیچگاه از حق مطالبه از شما نخواهند گذشت و‌ مطمئن باشید که علاوه بر قیامت، در همین دنیا روز پاسخگویی شما و مدیرانی که این همه خسارت به مردم وارد کردند، فرا خواهد رسید. از حقوق مردم نمیتوان به راحتی گذشت و باید آنها را استیفا کرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.