توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / نکاتی پیرامون دیدار آیت الله شبیری با سران اصلاحات

نکاتی پیرامون دیدار آیت الله شبیری با سران اصلاحات


محمد جلیلی

محمد جلیلی

عالم آدم شناس . . .

مضحک است، همانانکه تقلید از مرجعیت را برابر با میمون بودن می نامیدند!(آغاجری) همانانکه امام معصوم(ع) را هم قابل نقد می دانستند! و همانان که الهی بودن وحی قرآن را انکار میکرده و طرح رهبری تشریفاتی را پیگیر بودند!! برای نقد رفتار یک فقیهِ همسو با خود، فریاد وامصیبتا سر میدهند و انالله می گویند… که چرا آیت اللهی به مرجع همنشین رئیس مان گفته: از ما فاصله بگیرد!! تا آنجاکه در حمایت از اینگونه همنشینی ها، تذکر اخیر را بعنوانِ اهانت به مرجعیت شیعی! جار زده و با تحریف متن نامه آیت الله یزدی در تخریب شورای نگهبان و رهبری فعال شده اند. توضیحاتی را عرض میکنم:

نام آیت الله شبیری زنجانی، سالها پیش در کنار برخی از علمای اسلام از طرف جامعه مدرسین بعنوان اسامی فقهای جامع الشرایط در مرجعیت، به مردم معرفی شد. این سازمان بعنوان:(معیار فقاهت و ناظر بر تداوم شرایط اجتهاد علمای حوزه) متکفل بررسی صلاحیت های علمی – اخلاقی آنهاست. طبیعی است که انحراف علمی یا عقیدتی فقهای معروف به مرجعیت را می بایست سازمانی ذی صلاح عهده دار باشد تا مردم بواسطه خطای یک عالم یا انحراف اخلاقی یک مرجع فقهی، به گمراهی عقیدتی دچار نشوند. بدیهی است که معیار اسلام، مراجع(دانشمندان فقه و اصول) نیستند!! بلکه معیار دین، عمل به شریعت و حفظ خطوط اخلاقی – عقیدتی آن است. این شرایط بر همگان یکسان است… تا آنجاکه امام خمینی(ره) فرمودند: اگر من هم خلاف دستورات اسلام حرفی زده یا اقدامی کردم، همین مردم مرا (از رهبری – مرجعیت) پایین می کشند!!

حضرت آیت الله شبیری زنجانی، از آنجاکه بنده بعنوان کمترین طلبه علوم دینی همواره شما را به نام استوانه علم رجال می شناخته ام، برایم عجیب است که چگونه میشود حضرتعالی بر مسند عالی ترین استاد آدم شناسی راویان احادیث شیعی، از ابتدای رهبری آیت الله خامنه ای، آنجاکه قرار بوده سمت جناحی سیاسی متمایل شوید، جناح مسئله داران با اصول انقلاب اسلامی و غش کنندگان به سمت منافع کفار بوده است!! از حمایت آیت الله منتظری که امام فرمود: برود دعا کند تا قعر جهنم نباشد! و صادق شیرازی که رسما از دولت انگلستان(سردسته کفر) بیتش را اداره میکند تا خاتمی(رئیس سیاسی رفورمیزم در انقلاب اسلامی) که گفت: آنجا که دین در برابر آزادی قرار بگیرد، دین کنار خواهد رفت!!

چگونه میشود حضرتعالی، در بررسی راویان احادیث معصومین(ع) این نکته را در نظر بگیرید که وی چه میزان تبعیت عقیدتی – عملی از امام زمانش داشته و تا چه حد، دشمنی با دشمنانش، اما… نسبت خودتان را با نائب امام و دشمنانش نسنجید؟!


  • محمد جلیلی

۲ دیدگاه

  1. برو گم شو

  2. به به عجب استدلالی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.