توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / جامعه / پشیمانی سلبریتی‌ها و درسی که باید گرفت

پشیمانی سلبریتی‌ها و درسی که باید گرفت


طلاب انقلابی

رضا رستمی

هنوز یک سال از انتخاب مجدد آقای روحانی به ریاست‌جمهوری نگذشته است ولی تعداد قابل توجهی از چهره‌های مشهور یا به اصطلاح، سلبریتی‌ها به طور علنی، ابراز پشیمانی کرده‌ و برخی هم از مردم به خاطر تبلیغ به نفع روحانی عذرخواهی کرده‌اند!

حالا بگذریم که اگر انتخاب بر اساس تعقل و تشخیص صحیح باشد نباید اینقدر سریع، منجر به پشیمانی شود و اینکه فریب افکار عمومی و سوق‌دادن آنها به مسیر و انتخابی نادرست، با یک عذرخواهی ساده قابل جبران نیست.

آن چه در پی این پشیمانی‌ها قابل توجه است به مردم عزیز ما برمی‌گردد که بدانند هر کسی را به اندازه‌ی سطح تخصص و تعهدش باید مورد اعتماد و اعتنا قرار داد.

اگر کسی مثلا در زمین فوتبال در دریبل، شوت و سانتر خیلی ماهر است، دلیل نمی‌شود که حرفهایش در موضوعات دیگر هم درست باشد و یا اگر به صرف اینکه فردی در بازیگری و هنرپیشگی مهارت دارد، نمی‌توان اختیار امور غیرمرتبط با تخصصش را هم به او سپرد و از او کسب تکلیف کرد.

به نظر نگارنده، پشیمانی پیاپی سلبریتی‌ها اتفاق مبارکی است تا مردم ما بخصوص نسل جوان، تجدید نظری در شیوه‌ی انتخاب‌های سرنوشت‌ساز خود انجام دهند و امور مهم زندگی را بر اساس نظر افراد مشهورِ غیر متخصص و غیرمتعهد، تنظیم نکنند.


  • رضا رستمی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.