توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / خودت را یک لحظه جای صهیونیستها بگذار بعد قضاوت کن!!!

خودت را یک لحظه جای صهیونیستها بگذار بعد قضاوت کن!!!


موسی آذرنیوند

موسی آذرنیوند

شنیدم یکی از فوتبالیستهای سابقا مطرح ایرانی در واکنش به محرومیت دو بازیکنی که در مقابل تیمهای رژیم کودک کش اسرائیل به میدان رفته اند نوحه سرایی کرده اند و آرزو کرده اند که روزی بیاید که سیاست دست از سر ورزش بردارد و عمل جای شعار را گرفته و ما به لبنان و سوریه و عراق کاری نداشته باشیم و………..!!!

ایشان سالها در آلمان فوتبال بازی کرده اند و رحل اقامت افکنده بودند. نمیدانم آنجا به مردم گفته بودند که بعد از جنگ جهانی دوم بر مبنای ادعای هولوکاست یعنی کشتن ۶ میلیون یهودی در کوره های آدمسوزی حتی بعد از سقوط هیتلر دولت آلمان موظف بود هر ساله مبالغ هنگفتی را به عنوان غرامت به رژیم صهیونیستی بپردازد؟

از این بگذریم که این ادعای ۶ میلیونی نه تنها به درستی ثابت نشده بلکه بارها توسط دانشمندانی چون روبر فوریسون و…. به چالش کشیده شده و البته هر بار پاسخشان مشت آهنین بوده است از سوی مدعیان آزادی بیان!
از این هم بگذریم که بر فرض که این ادعا درست باشد خوب آیا جز این است که توسط نازیهای کشور آلمان صورت گرفته بود؟ پس چرا مردم فلسطین باید تاوان این جنایت را بپردازند و سرزمینشان اشغال شود از همان آلمان یک ایالت صهیونیست پسند تقدیم می کردند به مدعیان هلوکاست تا کشور یهودی تشکیل دهند به فلسطین مسلمان مظلوم چه؟

برگردیم به گفتگوی خودمان با این فوتبالیست سابقا مطرح! شما که در آلمان بازی و زندگی کرده اید لابد نام اردوگاه آشوویتس به گوشتان خورده است! یکی از مراکزی که مدعی اند هلوکاست در آن رخ داده است.
شما که میگویید و آرزو می کنید سیاست دست از سر ورزش بردارد پاسخ دهید: اگر روزی به جای ساختمان آن اردوگاه یک استادیوم فوتبال بسازند و نامش را هم همان آشوویتس بگذارند آیا تیمهای ورزشی و بازیکنان رژیم صهیونیستی حاضرند آنجا به میدان بروند؟
آیا غیر از این است که اگر بازیکنی چنین کاری را انجام دهد از سوی جامعه یهودیان صهیونیست و رژیم صهیونیستی عنصر نامطلوب و خائن به آرمان هولوکاست محسوب می شود و از جامعه طرد خواهد شد؟

آیا اگر یکی از اشخاص مشهور جامعه صهیونیستی از این اقدام آن بازیکن یا تیم حمایت کند حکم دیگری در محکمه افکار عمومی جامعه صهیونیستی پیدا خواهد کرد؟
آیا صهیونیستهایی که با انتقادات اساتید دانشگاه کشورهای گوناگون در مورد سندیت نداشتن هولوکاست به جرم یهودستیزی با مشت آهنین و بستن دهانها برخورد می کنند از جرم چنین بازیکنی یا تیمی و حمایت کننده ای خواهند گذشت؟
خودمان را جای اسرائیلیها بگذاریم بعد پاسخ بدهیم!!!
پس چرا انتظار دارید که در کشور خودتان نسبت به آرمانها تساهل و تسامحی در حد نادیده گرفتن این قبیل موارد حاکم باشد؟

البته من از اساس با اینکه به جای اهل فضل و دانش و فضیلت در جامعه یک عده به اصطلاح ورزشکار و بازیگر صدر نشین باشند مخالف بودم و هستم و این را نشان سقوط فکری جامعه می دانم ولی معتقدم حتی در همین وضعیت هم پاسخ سوالات بنده مشخص است و با اندکی فاصله گرفتن از جو رسانه های خاص و غوغاسالار و احساسات کاذب و خلوت کردن با خود حقیقت خودش را نشان خواهد داد!

به امید روزی که اهل فضیلت بر صدر افکار جامعه بنشینند !


  • موسی آذرنیوند

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.