توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / دانشجویان پزشکی و کشاورزی، به داد اسلام برسید ! ! !

دانشجویان پزشکی و کشاورزی، به داد اسلام برسید ! ! !


طلاب انقلابی

حسین کاوه

روزی مردی در لباس روحانیت و در یکی از جایگاه های مسئولیتی حکومت و نظام اسلامی آمد و فریاد زد که آآآآی . . . کربلا درس مذاکره است!!! و چون واکنش و عکس العملی در خور و دندان شکن از بدنه حزب الله خصوصا حوزویان ندید، مدتی بعد درجه گستاخی را بالا برده و اظهار نظر هایی پیرامون صلح امام حسن (ع) کرد و باز هم از بدنه حوزه های علمیه عکس العملی جدی ندید . . . تا اینکه در ماه رمضان ۹۶ کار را به هسته ی مرکزی و ایدئولوژیک تشیع یعنی ولایت رساند و باز از بدنه حوزویان . . .

نکته: آقای روحانی باید به شما عرض کنم، شما که وضعیت کنونی کشور و نظام اسلامی را به شرایط زمان امام حسن (ع) تشبیه می کنید و می خواهید کرنش خود در مقابل نظام ظلم و سلطه را تئوریزه کرده و توجیه بفرمایید، کشور و نظام اسلامی ما در شرایط زمان امام حسن (ع) نیست مگر اینکه شما همانند برخی سرداران امام حسن (ع) بخواهید به ولی امر مسلمین خیانت و پشت کرده و شرایط را آنگونه رقم بزنید.

حرف آخر: وقتی به مبانی اسلام حمله می شود و مورد تحریف قرار می گیرد از دانشجویان علوم پزشکی و کشاورزی انتظاری نیست . . . این حوزویان هستند که باید به میدان وارد شوند آن هم نه مراجع معظم بلکه همین طلاب باید جواب این تحریف های گستاخانه را علمی و دقیق بدهند و نگذارند کار به جایی برسد که ولی جامعه وارد میدان شده و با هر کس و ناکسی دهن به دهن شده و هزینه کند.


  • حسین کاوه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.