توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / سیاست / گفتگوی کوتاه تلفنی با مدیر کمپین دعوت از آقای رئیسی برای حضور در انتخابات ۹۶

گفتگوی کوتاه تلفنی با مدیر کمپین دعوت از آقای رئیسی برای حضور در انتخابات ۹۶


گفتگوی کوتاه تلفنی با مدیر کمپین دعوت از آقای رئیسیگفتگوی اختصاصی پیرو: ۲۱/اسفند/۹۵ گفتگویی کوتاه با مدیر کمپین دعوت از آیت الله رئیسی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری

اگر امکان دارد خودتان را اجمالا برای مخاطبان معرفی بفرمایید؟
بسم الله الرحمن الرحیم
بنده نوید زارع هستم از طلاب حوزه علمیه . . . و باید بگم که کمپین رو بیشتر به شخصیت من نباید فکر کنم بشناسید، چون من یک نفر نیستم، ما یک تیم هستیم و این تیم یک تیم متشکل از روحانیون و طلاب می باشد، و اینکه بنده بیشتر خودمو بشناسونم فکر نمی کنم زیاد اهمیتی داشته باشه تا همین حد فکر کنم که کافی باشه.

توضیحی پیرامون چگونگی شکل گیری کمپین، دست اندر کاران و انگیزتون برای شروع این کار رو مختصر بفرمایید؟
استارت کار، فکر نمی کنم که خیلی باشه، کمتر از دو هفته است که استارت خورده و شروع کردیم.
انگیزمون هم خب احساس تکلیف بوده، و این وظیفه ی ما است که اصلح رو دعوت کنیم برای حضور و کاندیداتوری، و با توجه به اتفاقات و موقعیت هایی که در کشور پیش اومده این رو بر خودمون تکلیف دیدیم که دعوت کنیم از اصلح مقبول تا ان شاءالله برای انتخابات شرکت کنند.

فعالیت کمپین فقط منحصر در فضای مجازی است یا خارج از فضای مجازی هم برنامه ای مثل نشست، گردهمایی و غیره هم دارید؟
عرض کنم خدمتتون؛ فعالیت خارج از فضای مجازی کمپین مستقیم به واسطه خود ما نیست، اما برخی دوستان و خود مردم به صورت خود جوش گردهمایی هایی رو دارند و با کمپین جهت نشر و پوشش هماهنگی های لازم رو انجام می دن ماهم در خدمتشون هستیم، ضمنا به غیر از تلگرام در فضای اینستاگرام هم فعالیت داریم.

آیا با سایر کمپین های حمایت از آقای رئیسی مثل کمپین های خوزستان و قم ارتباطی دارید؟
کم و بیش ارتباط هایی هست اما نه در این حد که عرض کنم این کمپین ها زیر مجموعه ما هستند این کمپین ها هم خود جوش شکل گرفته ولی خب بیشتر اطلاعات از طریق ما منتشر میشه؛ با کمپین قم هم که فرمودین زیاد ارتباط نداریم.

دست اندر کاران پشت صحنه کمپین چند نفر هستند؟ آیا حوزوی هستند یا غیر حوزوی؟
در اصلِ کار کمپین چهار پنج نفر هستیم که در بخش های مختلف فعالیت می کنیم، و همه روحانی هستند.

با توجه به شایعاتی مبنی بر حمایت از کمپین ها توسط اطرافیان آقای رئیسی، آیا ارتباطی با دفتر ایشان و یا رابط های ایشان دارید؟
بنده این حرف ها رو کاملا تکذیب می کنم، ما در این بخش حتی پولی رو هم خرج نکردیم و جز بستۀ اینترنت و وقتی که دوستان اختصاص دادند چیز دیگه ای در کار نبوده، نه پولی بوده، و نه به آقای رئیسی وصل هستیم.

ما راه اندازی این کمپین رو تلکیف خودمون می دونیم و حتی اگر آقای رئیسی به این کار اهمیتی هم ندهند مهم نیست ما وظیفمونِ که این کارو انجام بدیم، کار کاملا خودجوش و مردمی است و خود مردم خواستند و عنایت و خواست خدا بوده.

این امر چیزی نسیت که من بگم خودمون اراده کردیم بعد تشکیلات تشکیل دادیم، کار کار خدا بوده . . . و ما فقط شدیم واسطه، خیلی ها تماس می گیرن تشکر می کنن و مطالبی رو از فعالیت های حمایتی شون از آقای رئیسی جهت انتشار در اختیار ما قرار می دن ماهم پوشش می دیم.

اگر نکته ای پیرامون فعالیت های کمپین هست که عنوان نشد بفرمایید؟
نه . . . نکته خاصی نیست، اما خب مورد مهمی که همه باید بدونند اینه که این کمپین اصلا به هیچ جناحی متصل نیست، ما راهمون، خطمون خط انقلاب و رهبری است و به هیچ خط دیگری متصل نیستیم، وظیفمون بوده این کارو انجام بدیم و از آقای رئیسی دعوت کنیم که برای انتخابات بیان، که الحمدالله رب العالمین با اقبال عمومی هم مواجه شده.

حالا. . . تو این راه اگه موفق شدیم شکر، اگر هم موفق نشدیم صلاح دید خداوند متعال بوده، ما وظیفمون رو انجام دادیم می دونیم که تو این دنیا و اون دنیا یقه مون رو نمی گیرن که چرا شما دونستید و می تونستید کاری رو انجام بدید اما انجام ندادید.


  • حسین کاوه

۳ دیدگاه

  1. آقای رئیسی فرد محترم و خوبی هستند اما سوال اینجاست که آیا گزینه ی مناسبی نیز برای قوه ی مجریه می توانند باشند؟

    • بله … میتوانند … در این یکسال که تولیت آستان قدس هستند الحق والانصاف توانایی مدیریتی و اجرایی خودشون رو نشون دادند …
      ففط دعا می کنم رأی بیارند چون در #محرومیت_زدایی نتایج نسبتا خوبی گرفتند

      • ای کاش بیایند و آقای جلیلی را نیز معاون اول یا وزیر امور خارجه قرار دهند

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.