توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / سیاست / سخنرانی دکتر وحید یامین پور پیرامون برجام در پردیسان قم

سخنرانی دکتر وحید یامین پور پیرامون برجام در پردیسان قم


سخنرانی دکتر وحید یامین پور پیرامون برجام

موضوع: سخنرانی دکتر وحید یامین پور پیرامون برجام

زمان: پنجشنبه/۰۹/دی/۹۵ بعد از نماز مغرب و عشا

مکان: شهر مقدس قم – پردیسان – مسجد امام موسی کاظم (ع)

گزارش حاضر گزیده ای از اهم فرمایشات جناب آقای دکتر وحید یامین پور پیرامون برجام می باشد.

راهبرد آمریکایی ها در بحث مذاکرات مذاکره برای مذاکره بود. مانور رسانه ای که شبکه های ماهواره ای عربی خصوصا الجزیره و العربیه بر روی مذکرات دادند برای القای همدستی و عدم دشمنی ایران با آمریکا بود که یکی از عوامل بد بین کردن مسلمانان و دل سرد کردن حامیان جریان مقاومت در منطقه نسبت به نظام اسلامی بود.

مفتی های سنی مذهب مصر قبلا می گفتند که حزب الله لبنان الگوی جهاد است اما بعد از مذاکرات به واسطه وابستگی که به ایران دارند آن را حزب شیطان نامیدند؛ راهبرد جریان حزب الله باید همه گیر کردن رسوایی فتنه اعتدال در بزک و اعتماد بر آمریکا باشد.

الان که از دستاورد مذاکرات و برجام خبری نشده اعتدالیون به مسیر عدالت و حقوق شهروندی تغییر ریل داده اند . . . آمریکا مدت ها به دنبال رسمیت بخشیدن به تهدیدها و اقدامات نظامی بود که برجام بهترین بهانه را به آنان داده است.

در پایان جلسه نیز در پاسخ به سوال یکی از حضار در مورد فرجام سران فتنه ایشان فرمودند: به عنوان یک حقوقدان عرض می کنم که حکم سران فتنه اعدام است البته اجرایی شدنش متوقف است بر مطالبه ی مردمی که بهتر است با صدای بلند باشد.

و در پاسخ به سوال یکی دیگر از حضار در مورد اعتبار مدرک دکترای آقای روحانی ایشان فرمودند: اطلاع دقیقی ندارم ولی واقعا چرا باید چهره های امنیتی نظامی ما برای تحصیل به انگلستان بروند و اصلا چرا باید اجازه همچین کاری داده شود.

دکتر وحید یامین پور: در انتخابات ۹۲ بیشتر آرای مردم تحت تاثیر تبلیغات و خواستگاه اقتصادی داشت، فقط آرای آقای جلیلی و آرائی که از طرفداران عارف به صندوق روحانی رفت سیاسی بودند و مابقی آرا اینگونه نبودند.


  • جناب آقای حسین کاوه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.