توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / سرویس پیرو / تحریف مکتب عاشورا در جهت سیاسی کاری

تحریف مکتب عاشورا در جهت سیاسی کاری


طلاب انقلابی

محمد باقر غلامی

این روزها بیش از هر روز دیگری در میان توده مردم حرف ها و سخن ها رد وبدل می شود از خاطرات اربعین سالار شهیدان و پیامهایی که نهضت ابی عبدالله الحسین علیه السلام برای انسانهای دارای اندیشه داشته است تا وضع موجود جامعه از برجام و آثار مثل آفتاب تابان آن و مخصوصاً بد عهدی امریکا و آن تحریف های که عده ای برای درست کردن خراب کاریهای خود به پای نهضت امام حسین (ع) می بستند که ما مثل امام حسین (ع) مذاکره میکنیم ولی گویا که این کلام نورانی امام (ع) را ندیده بودند یا خود را به ندیدن زده بودند:
لا والله اعطیکم بیدی إعطاء الذلیل و لا أفر فرار العبید نه به خدا سوگند، دستم را چون فردی خوار پیش شما دراز نمیکنم و چون بردگان از پیش شما فرار نخواهم کرد
آری اصلی که باید برای جاودانه بودن جامعه به کار بست و هر جامعه ای غیر این اصل حرکت کند آن حرکت به شکست مبدل خواهد شد
ایران اسلامی این روزها شاهد برگهایی از تاریخ است هر چند به مزاقش خوشایند نیست گویی چند مدت قبل بود عده ای از شخصیتهای حقیقی وحقوقی پیام تبریک برای یکدیگر میفرستادند تیتر برخی از روزنامه ها این چنین بود: صبح بدون تحریم، فروپاشی تحریم، اینک بدون تحریم، پیروزی تدبیر بر تحریم، تحریم به تاریخ پیوست . . .
کلمه تاریخ مرا بیاد کلام ارزشمندی در تاریخ انداخت که جایش در همینجا است
(دل انسان غمگین می شود و میشکند بخاطر اینکه چرا کسانیکه که نان انقلاب را خوردند، نان اسلام را خوردند، نان امام زمان را خوردند، دم از امام زمان زدن، دم از ائمه اطهار زدند، حالا طوری مشی کنند که اسرائیل و امریکا و سیا و هر کسی که در هر گوشه دنیا با اسلام دشمن است، برایشان کف بزنند.[۱]      آری این برجام به تاریخ پیوست ، این شکست به تاریخ پیوست و همه اینها به خاطر این است که هنوز بعد از گذشت ۳۸ سال از انقلاب اسلامی برخی ها نمیخواهند قدرت و نفوذ و جایگاه اصلی امامت و ولایت را برای خود تبیین کنند و بفهمند که امام جامعه یعنی چه !!!!
قال الحسین (ع): معرفه اهل کل زمان إمامهم الذی یجب علیهم طاعته شناخت خدا همان شناخت مردم هر زمان ، امام زمان خودشان است که اطاعت از او واجب است
یعنی اهل هر زمان بدانند که خدا آنها را بدون امام رها نکرده است و ….
حضرت آیت الله امام خامنه ای :
جمهوری اسلامی ابتداً برجام را نقض نخواهد کرد. زیرا وفای به عهد، دستور قرانی است اما اگر تهدید نامزد های ریاست جمهوری امریکا مبنی بر پاره کردن برجام عملی شود، جمهوری اسلامی برجام را آتش خواهد زد.


  • محمد باقر غلامی
  1. امام خامنه ای ۱۳۷۸/۰۹/۲۶

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.