توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / انحراف آشکار در تبیین انقلابی گری

انحراف آشکار در تبیین انقلابی گری


طلاب انقلابی

محمد هادی سمتی

عبدالرضا داوری از مشاوران و هواداران دکتر احمدی نژاد در کانال تلگرام خود نوشته است:
“آتش زدن و توهین علیه پرچم کشورها، اقدامی “غیرانقلابی” و مخالف آموزه های قرآنی است” و برای اثبات این حرف نادرست خود به قوانین بین الملل استناد کرده و البته آیه ای از قرآن کریم را هم شاهدی بر ادعای خود آورده است.
فارغ از این که جناب آقای داوری در چه سطحی از دانش قرآنی هستند که بتوانند این حرف غلط را به قرآن نسبت بدهند ، باید عرض کنم که گویا آقای داوری به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در سایر کشورها از جمله خود آمریکا (خصوصا در پسا انتخابات اخیر آمریکا) را ندیده و نشنیده اند و در غیر این صورت چنین موضع نادرستی را اتخاذ نمی کردند.
برخلاف ادعای ایشان ، پرچم نماد یک کشور نیست بلکه نماد حکومت ها است و پرچم آمریکا نیز در حال حاضر نماد دولت های استکباری است که یکی پس از دیگری به قدرت می رسند و نه نماینده کشور و ملت آمریکا.
پرچم آمریکا پرچم رسمی دولت فدرال ایالات متحده آمریکا است. این پرچم از زمان طرح خود از زمان طراحی در سال ۱۷۷۵ تا به امروز ۲۶ مرتبه تغییر و تحول پیدا کرده تا به شکل فعلی خود رسیده است.
بهتر بود جناب دکتر داوری قبل از چنین اظهار نظری جستاری در میان بیانات رهبر فرزانه انقلاب می کردند و موضع ایشان را در این باره جویا می شدند.
ایشان در تاریخ بیست و ششم تیرماه ۱۳۸۱ و در جمع مسؤلان وزارت آموزش و پرورش فرمودند:
“شما ببینید یک روز بود که فقط در ایران پرچم امریکا یا آدمک رئیس جمهور امریکا و یا نماد امریکایی را آتش میزدند؛ اما امروز کجای دنیا این کار را نمیکنند؟ حتّی در اروپا و کشورهای آسیایی هم پرچم امریکا را آتش زدند. شما در دنیا بدنامید. رژیم دیکتاتور و مستبد بین‌المللی امریکا در دنیا بدنام و منفور است؛ این ابراز نفرت، مخصوص ملت ایران نیست.”
بهتر است افراد نا آگاه از اظهار نظر درباره چیزی که نمی دانند خودداری کنند.

نسأل الله منازل الشهداء


  • محمد هادی سمتی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.