توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / پژوهش و تحقیق / زندگینامه وحید یامین پور

زندگینامه وحید یامین پور


وحید یامین پوروحید یامین پور متولد ۱۳۵۹ شهر دزفول، فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه امام صادق علیه السلام، مقطع دکتری را در سال ۸۵ آغاز کرده و به اتمام رسانده است و مدتی است که مشغول تدوین رساله در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران می باشد و حدودا شش هفت ترم می باشد که مشغول تدریس است و به گفته خود: «اهل سیاست نیستم!!! ولی به آن مبتلا هستم. معتقدم سیاست اهل خودش را دارد و ما اهلیت آن را نداریم. سیاست عین زندگی امروز ماست. با تخیل و انتزاع هم کنار نمی رود… »

کار با رادیو و تلویزیون رو از سال ۸۱ آغاز و ده ها برنامه زنده ی رادیویی تولید کرد. گویندگی و اجرا رو هم از سال ۸۳ شروع کرد و بعد مدیر گروه اندیشه رادیو جوان شد و… کارشون رو ادامه دادند تا سال ۸۵ که دبیر کمیسیون فرهنگی – اجتماعی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری شدند ( اینجاش صلوات داشت! ) و سال ۸۶ و ۸۷ نیز معاون پژوهشی دانشکده خبر بودن وهمچنین تو همین سال عضو شورای پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی شدن و سال ۸۸ مدیر کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی وزارت کشورشدن  که بخاطرمناظره های تلویزیونی اواخر سال استعفا دادن.

وحید یامین پور در حال حاضرعضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه آزاد تهران شرق، مدرس دانشگاه امام صادق علیه السلام، مدرس دانشگاه هنر و مشاور مدیر شبکه سه سیما هست.

حاج وحید که اموراتش بدون فعالیت رسانه ای نمیگذره ، و پس از جدایی از برنامه دیروز امروز فردا و سپردنش به محمد حسین رنجبران ، تصمیم بر این گرفت که با حاج آقا رسایی و دیگر دوستان نشریه ۹ دی رو به چاپ برسونن و ایشون هم مدیر صفحات هنر و رسانه این روزنامه شدن.

وحید یامین پور در حال حاضرعضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه آزاد تهران شرق، مدرس دانشگاه امام صادق علیه السلام، مدرس دانشگاه هنر و مشاور مدیر شبکه سه سیما هست.


  • جناب آقای حسین کاوه

یک دیدگاه

  1. تو اول بگو با کیان دوستی من آنگه بگویم که تو کیستی ….حمید رسایی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.