توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / سیاست / نظام سلطه و تئوریزه کردن ظلم پذیری

نظام سلطه و تئوریزه کردن ظلم پذیری

نظام سلطهنهاد های بین المللی و در راس آنها سازمان ملل چنان تحت نفوذ و سیطره ی نظام سلطه و مستکبرین هستند که رژیم کودک کش صهیونیستی را به عنوان رئیس کمیته ضد ترو ریست و عقب افتاده های نانجیب سعودی را به عنوان رئیس کمیته ی حقوق بشر انتخاب می کنند.

کار و دغدغه ظالم ظلم و چپاول دیگران است و اگر غیر از این باشد جای تعجب دارد، مصیبتی که دامن گیر عموم مردم جهان شده است این است که اینها را به رسمیت شناخته و تن به خواسته ها و سیاست های استعمار گرانه آنان می دهند.

در روزگاری که قاضی و مجرم یکی باشد و کسی نیز به این سازوکار معترض نشود می بینیم که رفته رفته کار به جایی می رسد که قاضی مجرم شاکی نیز شده و با لابی کردن های مختلف و خیمه شب بازیی های رسانه ای تا می تواند بشریت را به بازی گرفته و در پشت پرده اهداف پلید خود را دنبال می کند.

آن قدر کشته های جنگ ها و غارت های ظالمانه بالا رفته است که اگر روزی از رسانه ها خبر کشتار را نشنویم جای تعجب دارد و همین امر در گذر زمان افکار عمومی را نسبت به این ظلم و کشتار ها بی تفاوت کرده است به طوری که نهایت عکس العملی که به این اقدامات غیر انسانی نشان داده می شود تجمع و شعار دادن است.

  • جناب آقای حسین کاوه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.