توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / پژوهش و تحقیق / زندگینامه فاطمه حقیقت جو

زندگینامه فاطمه حقیقت جو


فاطمه حقیقت جوفاطمه حقیقت جو فعال سیاسی و نماینده اصلاحطلب دوره ششم مجلس شورای اسلامی و دارای دکترای مشاوره، پژوهشگر و مدرس دانشگاههای تهران و مراکز آموزش عالی فرهنگیان، نایب رئیس انجمن مشاوره ایران ،۱۰ سال سابقه در پستهای امور تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش، عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم تهران و دو دوره عضو شورای مرکزی سازمان غیرقانونی دفتر تحکیم وحدت بوده است.

حقیقت جو اولین نماینده مجلس ششم بود که در جریان استعفای دسته جمعی نمایندگان مجلس پس از عدم موفقیت برای اغتشاش در مجلس، استعفایش توسط اعضای این مجلس در تاریخ ۴ اسفند۱۳۸۲ پذیرفته شد. او درجریان اغتشاشات سال ۸۸تلاش گسترده ای برای برگزاری کمپینهای اعتراضی در خارج از کشور انجام داد و به همراه محسن کدیور و عطاءالله مهاجرانی مدیریت سایت ضد انقلاب جَرَس را برعهده داشت که سایت مزبور در فتنه فعالیت ویژه ای داشت اما پس از برملا شدن دسیسه های این افراد این رسانه ضد انقلاب باریزش مخاطب شدید روبه رو شد بعد از مدتی طومار فعالیتش پیپچیده شد .

وی حتی با نگارش نامهای به دکتر علیرضا مرندی، نماینده مردم تهران که در جریان حوادث پس از انتخابات سال۸۸خود روش مورد حمله فتنه ِگران قرار گرفته بود با توجیه این عملعوامل فتنه اتهاماتی را به نیروهای وابسته به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد ساخت.فاطمه حقیقت جو دوست صمیمی «نانسی پاتریشیا الساندرو پلوسی» از اعضای حزب دموکرات و رئیس سابق مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا است.
سمتی که آن را در تاریخ ۴ژانویه ۲۰۱۱به «جان بینر» تحویل داد. نانسی پلوسی هزینه مؤسسه توانا و مؤسسه پرهیز از خشونت را تأمین می کند که حقیقت جو در مؤسسه اول عضو هیئت علمی است و در مؤسسه دوم دبیرکل است. مأموریت هر دو مؤسسه براندازی نرم جمهوری اسلامی است.
در نهایت حقیقتجو به بهانه تحصیل از کشورخارج شد و به محض ورود با اعطای بورسیه از جانب دولت آمریکا مورد لطف قرارگرفت .


  • جناب آقای محسن بسکابادی

منبع: معاونت تربیتی فرهنگی، موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره)

۳ دیدگاه

  1. فاطمه حقیقت جو جزو شخصیت ها نیست فقط فعال سیاسی جریان اصلاحات و ضدانقلاب هست.

    • در این بخش استعمال کلمه ی شخصیت از روی تسامح بوده و معنای کلی آن اعم از خوب و بد و یا مهم و غیر مهم اراده شده است.

      ممنون از تذکر شما

  2. خدا لعنت کند به حقیقت جو و دارو ودستشان

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.