توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / آقای رئیس جمهور اجازه هست با شما مثل شما صحبت کنیم ؟

آقای رئیس جمهور اجازه هست با شما مثل شما صحبت کنیم ؟


طلاب انقلابی

سید عبدالمجید کریمی

آقای رئیس جمهور بیستم یادتان می آید مرداد پارسال گفتید: “هر وقت می خواد مذاکره بشه یک عده می گن ما داریم می لرزیم؛خب به جهنم، برین یه جای گرم پیدا کنین برا خودتون! چه کار کنیم ما!”

بعد از آن حرف خیلی ها اعتراض کردند و خیلی ها هم کاریکاتور کشیدند و کاریکلماتورهای زیادی در رابطه با این نطق چاله میدانی شما زده شد ولی آن موقع من سکوت کردم و هیچ نگفتم، منظور از من اینجا هم من است هم هر کس که دلش برای نظام بسوزد اما امروز اجازه هست دقیقا همان خطاب شما را با شما داشته باشیم؟

آنجا مردم بی قانونی شما را متذکر شدند و به آنها گفتید بروید به جهنم؟ اینجا شورای نگهبان در عین قانون مداری عمل کرد و شما برخلاف سخنان امام خمینی و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای و همچنین بر خلاف مصالح نظام نگران شدید و به خود لرزیدید و صحبت از علاقه هایتان کردید و این همه شورای نگهبان را متهم کردید!

اجازه دارم همان ادبیات شما را با شما داشته باشم؟ مثلا بگویم شورای نگهبان دارد به قانون عمل میکند به جهنم که شما نگرانید!

این همه هجمه علیه قانون برای چه؟ این همه توهین به شورای محترم نگهبان شما را به کجا خواهد رساند؟ راستی چرا خانم ابتکار به جای پرداختن به مساله آلودگی هوا که مردم تهران و شهرهای بزرگ را تهدید جدی تا حد مرگ میکند باید در مصاحبه با یک نشریه انگلیسی از شورای نگهبان و قانون بنالد؟!

آقای روحانی اجازه میدهید با شما مثل شما صحبت کنیم؟


  • سید عبدالمجید کریمی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.