توجه * توجه

سایت در دست بازطراحی است

لطفا صبور باشید

خانه / حوزه موضوعات / ای مسئولین! یادتان باشد، شهدای حرم آبروی این مردمند

ای مسئولین! یادتان باشد، شهدای حرم آبروی این مردمند


طلاب انقلابی

مصطفی احمدی

« برادران و خواهران عزیز! من این حرف را شاید با کم‌ و زیاد دَه‌ها بار گفته‌ام، باز هم تکرار میکنم: ما هر جا به انقلاب تکیه کردیم، به روحیّه‌ی انقلابی تکیه کردیم، پیش رفتیم؛ هر جا از ارزش ها کوتاه آمدیم، انقلاب را ندیده گرفتیم، از این گوشه‌اش زدیم، از آن گوشه‌اش زدیم، تأویل و توجیه کردیم، برای خوشایند عناصر استکبار که دشمنان اصلی اسلام و دشمنان اصلی این نظامند، مدام حرف را جویدیم، حرف را خوردیم، عقب ماندیم؛ قضیّه این‌جوری است. راه پیشرفت ایران اسلامی، احیاء روحیّه‌ی انقلابی و احیاء روحیّه‌ی مجاهدت است.» [۱]
«و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله أمواتا بل أحیاء عند ربهم یرزقون» [۲]
چه پیامی دارد این آیه !
خطاب به ما و کسانی است که شاید گاهی از یادمان می رود ، آن هایی که در راه خدا جان داده اند، نمرده اند، بلکه نزد پروردگارشان زنده تر از ما، روزی می خورند.
گوارای وجود سراپا نورشان که از قفس دنیا رها شدند و متنعم خداوندی هستند که پاداش مجاهدانش را ضایع نمی سازد.
در این شکی نیست، در آنجایی دلهره دارم که اول آیه ما را اینگونه خطاب کرده : شهداء را فانی شدگانی نپنداریم که آمدند و جنگیدند و حالا رفتند که رفتند .
ای کسانی که سرگرم مذاکره و فیش ها و برجام ها یتان شده اید، اگر همین شهداء مخلص نبودند، الان فکر شب و روزتان اجرا شدن عملیات های جنگی در خاک کشورتان بود تا اجرایی شدن آن برجام های کذایی .
تا چه حد به فکر خانواده های شهداء مدافع حرم هستید. البته خدا را شکر با بذل شاهانه ی پتو، تا به اینجا گل کاشته شد، ببینیم بعد از آن چه می شود. نه اینکه بخواهم بگویم خانواده های شهدا، محتاج نگاه من و شما و مسئولین اند ، خیر؛ آنها نه انتظاری از کسی دارند و نه توقعی، اما به حکم غیرت و جوانمردی، این ما هستیم که در حد توان باید از آنان حمایت کنیم.
به امید روزی که به امامت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه نماز عید فطرمان را در حرم زینب کبری سلام الله علیها بخوانیم.


  • مصطفی احمدی
  1. گزیده ای از سخنان رهبر عظیم الشأن انقلاب در دیدار با خانواده های شهداء مدافع حرم ۰۵/۰۴/۱۳۹۵
  2. آیه ۱۶۹ از سوره مبارکه آل عمران

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.